Liga A

Skupina A


1.kolo 2024
Skupina APavel ŠírlChlumecký Š.Kamil RadaHrubý TomášVlasák KamilMikolášek M.
Pavel Šírl
Chlumecký Š.
Kamil Rada
Hrubý Tomáš
Vlasák Kamil
Mikolášek M.
2.kolo 2023
Skupina APavel ŠírlChlumecký ŠtěpánKamil RadaMikolášek MarcelKukla Tomáš
Pavel Šírl  2:0 (6:2,6:2)  2:0 (6.3,6:0)
Chlumecký Štěpán  0:2 (2:6,2:6)  2:1 (4:6,6.4,10:7)  2:0 (6:0,6:1)  0:2 (6:7,6:7)
Kamil Rada    1:2 (6:4,4:6,7:10)  2:0 (6:3,6:2)
Mikolášek Marcel    0:2 (0:6,1:6)  0:2 (3:6,2:6)
Kukla Tomáš  0:2 (3:6,0:6)  2:0 (7:6,7:6)
I. kolo 2023
Skupina AKamil RadaHranický Štěpán Pavel ŠírlHrubý TomášChlumecký Štěpán
Kamil Rada  neodehraný  2:1 (4:6,6:2,11:9)  2:1 (6:7,6:1,13:11)  neodehraný
Hranický Štěpán   neodehraný  2:1 (6:4,4:6,10:7)  neodehraný  0:2 (2:6,4:6)
Pavel Šírl  1:2 (6:4,2:6,9:11)  1:2 (4:6,6:4,7:10)  2:0 (6:3,6:4)  2:0 (6:2,6:4)
Hrubý Tomáš  1:2 (7:6,1:6,11:13)  neodehraný  0:2 (4:6,3:6)  0:2 (3:6,4:6)
Chlumecký Štěpán  neodehraný  2:0 (6:2,6:4)   0:2 (2:6,4:6)  2:0 (6:3,6:4)

Liga B

Skupina B


1.kolo 2024
Skupina BKukla TomášPatera RostislavPantyo DavidHrubý MiloslavLečo********
Kukla Tomáš
Patera Rostislav
Pantyo David
Hrubý Miloslav
Lečo
********
2.kolo 2023
Skupina BHranický Štěpán Hrubý TomášVlasák KamilPatera RostislavSouček Robert
Hranický Štěpán   2:0 (6:2,7:5)  2:0 (6:1,6:4)  2:0 (6:3,6:4)
Hrubý Tomáš  0:2 (2:6,5:7)  2:0 (6:2,6:4)  2:0 (6:2,6:2)
Vlasák Kamil  2:1 (7:5,2:6,6:4)
Patera Rostislav  0:2 (1:6,4:6)  0:2 (2:6,4:6)  1:2 (5:7,6:2,4:6)
Souček Robert  0:2 (3:6,4:6)  0:2 (2:6,2:6)

1.kolo 2023
Skupina BPejla Vladimír ml.Mikolášek MarcelPantyo DavidKukla TomášVlasák Kamil
Pejla Vladimír ml.  0:2 (5:7,2:6)  2:0 (6:1,6:3)  neodehraný
   neodehraný
Mikolášek Marcel  2:0 (7:5,6:2)  2:0 (6:4,6:2)  2:0 (7:6,6:3)  0:2 (2:6,1:6)
Pantyo David  0:2 (1:6,3:6)  0:2 (4:6,2:6)  0:2 (2:6,0:6)  1:2 (3:6,7:6,7:10)
Kukla Tomáš  neodehraný  0:2 (6:7,3:6)  2:0 (6:2,6:0)  2:1 (3:6,6:3,6:2)
Vlasák Kamil  neodehraný  2:0 (6:2,6:1)  2:1 (6:3,6:7,10:7  1:2 (6:3,3:6,2:6)

Liga C

Skupina C


1.kolo 2024
Skupina CPatetl DavidHavelka RadekKorotvička JiříDraštík JosefHranický MichalMareček Jan
Patetl David
Havelka Radek
Korotvička Jiří
Draštík Josef
Hranický Michal
Mareček Jan
2.kolo 2023
Skupina CPejla Vladimír ml.Pantyo DavidHrubý MiloslavPatetl DavidReisser Miloslav
Pejla Vladimír ml.  0:2 (4:6,1:6)  2:0 (6:3,6:2)
Pantyo David  2:0 (6:4,6:1)  0:2 (3:6,2:6)
Hrubý Miloslav  0:2 (1:6,5:7)
Patetl David  0:2 (3:6,2:6)  2:0 (6:3,6:2)
Reisser Miloslav
1.kolo 2023
Skupina CPejla Vladimír st.Korotvička JiříPatera RostislavSouček RobertHrubý Miloslav
Pejla Vladimír st.  2:0 (6:4,7:5)  0:2 (4:6,3:6)  0:2 (2:6,6:7)  2:1 (6:3,5:7,10:8)
Korotvička Jiří  0:2 (4:6,5:7)  0:2 (2:6,5:7)  0:2 (3:6,0:6)  neodehraný
Patera Rostislav  2:0 (6:4,6:3)  2:0 (6:2,7:5)  2:0 (6:4,6:0)  1:2 (2:6,6:1,7:10)
Souček Robert  2:0 (6:2,7:6)  2:0 (6:3,6:0)  0:2 (4:6,0:6)  1:2 (6:7,7:5,5:10)
Hrubý Miloslav  1:2 (3:6,7:5,8:10)  neodehraný  2:1 (6:2,1:6,10:7)  2:1 (7:6,5:7,10:5)

Liga D

Skupina D


1.kolo 2024
Skupina DSovič PeterKukla FrantišekPejla VladimírKupa Oldřich ml.Rohlík MartinRákosník M.
Sovič Peter
Kukla František
Pejla Vladimír
Kupa Oldřich ml.
Rohlík Martin
Rákosník Martin
2.kolo 2023
Skupina DPejla Vladimír st.Korotvička JiříDraštík JosefHavelka RadekMařík Dan
Pejla Vladimír st.  0:2 (5:7,3:6)
Korotvička Jiří  2:0 (6:3,6:3)  0:2 (6:7,3:6)
Draštík Josef  2:0 (7:5,6:3)  0:2 (3:6,3:6)  1:2 (6:4,3:6,4:6)
Havelka Radek  2:0 (7:6,6:3)  2:1 (4:6,6:3,6:4)
Mařík Dan
1.kolo 2023
Skupina DPatetl DavidHranický MichalKupa Oldřich ml.Reisser MiloslavKukla František
Patetl David  1:2 (6:7,6:1,2:6)  2:1 (4-6,6-1,6-1)  2:0 (6:3,7:5)  2:1 (4:6,6:1,6:1)
Hranický Michal  2:1 (7:6,1:6,6:2)  2:0 (6:1,6:2)  1:2 (6:7,6:2,3:10)  neodehraný
Kupa Oldřich ml.  1:2 (6-4,1-6,1-6)  0:2 (1:6,2:6)  0:2 (2:6,2:6)  neodehraný
Reisser Miloslav  0:2 (3:6,5:7)  2:1 (7:6,2:6,10:3)  2:0 (6:2,6:2)  neodehraný
Kukla František  1:2 (6:4,1:6,1:6)  neodehraný  neodehraný  neodehraný

Liga E

Skupina E


2.kolo 2023
Skupina EHranický M.Kupa  ml.Kukla FrSovič PeterPředsedaMareček Jan
Hranický M.  1:2
Kupa  ml.  0:2 (1.6,6:7)  0:2 (2:6,2:6)
Kukla Fr  2:0 (6:1,7:6)  0:2 (0:6,4:6)
Sovič Peter  2:1  0:2 (3:6,3:6)
Předseda
Mareček Jan 2:0 (6:2,6:2)  2:0 (6:0,6:4) 2:0 (6:3,6:3)
1.kolo 2023
Skupina EPeter SovičDraštík JosefPředsedaHavelka R.Mařík DanMareček Jan
Peter Sovič  0:2 (0:6,3:6)  2:1 (1:6,7:5,11:9)  0:2 (1:6,3:6)  neodehraný  neodehraný
Draštík Josef  2:0 (6:0,6:3)  neodehraný  2:0 (6:2,6:0)  2:1 (5:7,6:4,10:2)  neodehraný
Předseda  1:2 (6:1,5:7,9:11)  neodehraný  0:2 (2:6,2:6)  0:2 (4:6,1:6)  neodehraný
Havelka R.  2:0 (6:1,6:3)  0:2 (2:6,0.6)  2:0 (6:2,6:2)  0:2 (6:7,1:6)  2:0 (7:6,6:3)
Mařík Dan  neodehraný  1:2 (7:5,4:6,2:10  2:0 (6:4,6:1)  2:0 (7:6,6:1)  neodehraný
Mareček Jan  neodehraný  neodehraný  neodehraný    0:2 (6:7,3:6)
  neodehraný

Liga F

Skupina F


Skupina FOldřich KupaTréninková stěna
Oldřich Kupa2:0(6:0,6:0)
Tréninková stěna0:2(0:6,0:6)